Mediaanprijs in Opzullik : € 360.000 (huis, eerste semester 2026) · Statbel-gegevens
Vastgoedprijzen Opzullik (november 2026)
Wallonië · Henegouwen · 8.475 inwoners
In het kort
In Opzullik werd een huis in het eerste semester van 2026 doorgaans verkocht voor € 360.000. Dat is 46 % meer dan in een doorsnee gemeente in Wallonië (€ 246.000).
De evolutie over een jaar wordt niet gegeven: daarvoor zijn minstens 30 verkopen nodig in elk van beide vergeleken periodes.
Er werden in het eerste semester van 2026 29 huizen verkocht, minder dan in de meeste gemeenten van Wallonië (doorgaans 46).
Officiële cijfers van Statbel, alle huizen samen. Dit is geen koop- of verkoopadvies.
Wallonië
Waar Opzullik in België ligt
Mediaanprijs van een huis, eerste semester 2026
€ 360.000
Alle huizen (gesloten, halfopen en open bebouwing), op 29 verkopen.
Statbel, prijzen bijgewerkt in september 2026
N/AAppartementNiet gepubliceerd (minder dan 16 verkopen)
Dit zijn mediaanprijzen: de helft van de woningen verkoopt duurder, de andere helft goedkoper. De prijs van uw woning hangt af van de straat, de grootte, de staat en het EPC.
Prijsevolutie over 5 jaar
Eenmalige aankoop, beveiligde betaling via Stripe. Prijzen, evolutie, scores en EPC van de gemeente.
Voor sommige jaren bestaat alleen een jaarmediaan; die worden als één punt getoond.
Mijn woning schatten om de vork van uw woning te kennen, op basis van deze prijzen.
Uw prijs in drie vragen
Hoeveel is uw woning in Opzullik waard?
Beantwoord drie vragen en u ziet meteen uw prijsvork, berekend op basis van de verkopen in Opzullik. Een van de beste makelaars van de gemeente kan die daarna gratis bij u thuis bevestigen.
Scholen, vervoer, klimaat, buurt, isolatie van de woningen: wat de gemeente biedt zodra de dozen uitgepakt zijn.
In welke staat zijn de woningen?
Leeftijd
Wanneer werden de woningen gebouwd?
45,3% Meer dan één op de drie huizen en gebouwen in Opzullik dateert van vóór 1945.
Elke staaf toont het aandeel van de huizen en gebouwen in Opzullik die in die periode werden gebouwd; het gouden streepje, de mediaan van de Waalse gemeenten.
Aandeel van de huizen en gebouwen in Opzullik per bouwperiode
Periode
Opzullik
Mediaan van de Waalse gemeenten
Gebouwd vóór 1900
36,3%
31,0%
Gebouwd van 1900 tot 1918
4,9%
8,1%
Gebouwd van 1919 tot 1945
4,0%
8,0%
Gebouwd van 1946 tot 1961
4,1%
7,5%
Gebouwd van 1962 tot 1970
4,7%
5,7%
Gebouwd van 1971 tot 1981
13,6%
10,3%
Gebouwd van 1982 tot 1991
6,4%
4,8%
Gebouwd van 1992 tot 2001
13,6%
6,7%
Gebouwd van 2002 tot 2011
6,3%
6,8%
Gebouwd na 2011
6,0%
7,3%
Bron: Statbel, gebouwenpark, 2025
Energie (EPC)
Woningen met label A of B
10,2%
In Opzullik heeft 10,2% van de gecertificeerde woningen label A of B, de twee beste energieklassen.
Mediaan van de gemeenten in de provincie: 10,5%
Mediaan van de Waalse gemeenten: 12,1%
Samen met de buurgemeenten staat Opzullik op plaats 6 van 8, van de hoogste naar de laagste waarde.
Bron: SPW Énergie (ODWB), 2026
Woningen met label F of G
40,5%
In Opzullik heeft 40,5% van de gecertificeerde woningen label F of G, de twee klassen die het meest energie verbruiken.
Mediaan van de gemeenten in de provincie: 41,9%
Mediaan van de Waalse gemeenten: 38,2%
Samen met de buurgemeenten staat Opzullik op plaats 3 van 8, van de hoogste naar de laagste waarde.
Bron: SPW Énergie (ODWB), 2026
Radon
Radon in woningen
0,0%
In 0,0% van de gemeten woningen ligt het radongehalte boven het referentieniveau van 300 Bq/m³.
Mediaan van de gemeenten in de provincie: 1,1%
Mediaan van de Waalse gemeenten: 3,7%
Bron: FANC, radonkaart, juli 2026
Radonrisicoklasse
klasse 0
Het FANC deelt Opzullik in klasse 0 in voor radon, op een schaal van 0 tot 2b.
Bron: FANC, radonkaart, juli 2026
Overstroming
Gebouwen in een zone met hoog overstromingsgevaar
0,5%
In Opzullik ligt 0,5% van de gebouwen in een zone met hoog overstromingsgevaar op de officiële kaart van Wallonië.
Mediaan van de gemeenten in de provincie: 1,4%
Mediaan van de Waalse gemeenten: 1,2%
Samen met de buurgemeenten staat Opzullik op plaats 5 van 6, van de hoogste naar de laagste waarde.
86,1% van de huizen en appartementsgebouwen heeft centrale verwarming.
Mediaan van de gemeenten in de provincie: 66,5%
Mediaan van de Waalse gemeenten: 73,6%
Bron: Statbel, gebouwenpark, 2025
Woningen
Aantal woningen
3.624 woningen
Opzullik telt 3.624 woningen.
Bron: Statbel, gebouwenpark, 2025
Vergunningen
Vergunningen voor nieuwbouw
13
In een jaar werden 13 vergunningen verleend voor nieuwe woongebouwen.
Mediaan van de gemeenten in de provincie: 16
Mediaan van de Waalse gemeenten: 17
Samen met de buurgemeenten staat Opzullik op plaats 5 van 8, van de hoogste naar de laagste waarde.
Bron: Statbel, bouwvergunningen, 2024
Vergunningen voor renovaties
20
In een jaar werden 20 vergunningen verleend om woongebouwen te renoveren.
Mediaan van de gemeenten in de provincie: 29
Mediaan van de Waalse gemeenten: 24
Samen met de buurgemeenten staat Opzullik op plaats 6 van 8, van de hoogste naar de laagste waarde.
Bron: Statbel, bouwvergunningen, 2024
Oppervlakten
Verwarmde oppervlakte, woning met twee of drie gevels
163 m²
De helft van de gecertificeerde woningen met twee of drie gevels hier heeft meer dan 163 m² verwarmde oppervlakte, muren inbegrepen.
Mediaan van de gemeenten in de provincie: 143 m²
Mediaan van de Waalse gemeenten: 152 m²
Samen met de buurgemeenten staat Opzullik op plaats 2 van 6, van de hoogste naar de laagste waarde.
Bron: SPW Énergie (ODWB), 2023 tot 2025
Verwarmde oppervlakte, vrijstaande woning
202 m²
De helft van de gecertificeerde vrijstaande woningen hier heeft meer dan 202 m² verwarmde oppervlakte, muren inbegrepen.
Mediaan van de gemeenten in de provincie: 181 m²
Mediaan van de Waalse gemeenten: 186 m²
Samen met de buurgemeenten staat Opzullik op plaats 3 van 6, van de hoogste naar de laagste waarde.
Bron: SPW Énergie (ODWB), 2023 tot 2025
Verwarmde oppervlakte, appartement
95 m²
De helft van de gecertificeerde appartementen hier heeft meer dan 95 m² verwarmde oppervlakte, muren inbegrepen.
Mediaan van de gemeenten in de provincie: 87 m²
Mediaan van de Waalse gemeenten: 89 m²
Samen met de buurgemeenten staat Opzullik op plaats 1 van 6, van de hoogste naar de laagste waarde.
Bron: SPW Énergie (ODWB), 2023 tot 2025
Wat kost het om hier te wonen?
Voorheffing
Opcentiemen op de onroerende voorheffing
2.750 opcentiemen
Voor 2026 stemde Opzullik 2.750 opcentiemen op de onroerende voorheffing. Hoe lager dit getal, hoe lichter de belasting.
Mediaan van de gemeenten in de provincie: 2.800 opcentiemen
Mediaan van de Waalse gemeenten: 2.600 opcentiemen
Samen met de buurgemeenten staat Opzullik op plaats 5 van 9, van de hoogste naar de laagste waarde.
Bron: UVCW, 2026
Huurprijzen
Mediane huur van een appartement
€ 860 per maand
In Opzullik wordt de helft van de appartementen verhuurd voor minder dan € 860 per maand, de andere helft voor meer.
Mediaan van de gemeenten in de provincie: € 685 per maand
Mediaan van de Waalse gemeenten: € 710 per maand
Samen met de buurgemeenten staat Opzullik op plaats 1 van 8, van de hoogste naar de laagste waarde.
Bron: FOD Financiën, 2025
Mediane huur van een huis
€ 950 per maand
In Opzullik wordt de helft van de huizen verhuurd voor minder dan € 950 per maand, de andere helft voor meer.
Mediaan van de gemeenten in de provincie: € 763 per maand
Mediaan van de Waalse gemeenten: € 850 per maand
Samen met de buurgemeenten staat Opzullik op plaats 3 van 8, van de hoogste naar de laagste waarde.
Bron: FOD Financiën, 2025
Wie woont hier?
Bevolking
Inwoners
8.475 inwoners
Opzullik telt 8.475 inwoners.
Mediaan van de gemeenten in de provincie: 11.878 inwoners
Mediaan van de Waalse gemeenten: 8.716 inwoners
Samen met de buurgemeenten staat Opzullik op plaats 6 van 9, van de hoogste naar de laagste waarde.
Bron: Statbel, 2025
Evolutie van het aantal inwoners in vijf jaar
+1,8%
Het aantal inwoners steeg met 1,8% in vijf jaar.
Mediaan van de gemeenten in de provincie: +1,2%
Mediaan van de Waalse gemeenten: +1,9%
Samen met de buurgemeenten staat Opzullik op plaats 8 van 9, van de hoogste naar de laagste waarde.
Bron: Statbel, 2020 tot 2025
Leeftijden
Inwoners van 65 jaar en ouder
21,6%
In Opzullik is 21,6% van de inwoners 65 jaar of ouder.
Mediaan van de gemeenten in de provincie: 19,8%
Mediaan van de Waalse gemeenten: 19,7%
Samen met de buurgemeenten staat Opzullik op plaats 1 van 9, van de hoogste naar de laagste waarde.
Bron: Statbel, 2025
Inkomens
Mediaan beschikbaar inkomen
€ 32.347
In 2023 leefde de helft van de inwoners van Opzullik in een huishouden met een beschikbaar inkomen, omgerekend naar een alleenstaande, van minder dan € 32.347 per jaar.
Mediaan van de gemeenten in de provincie: € 28.202
Mediaan van de Waalse gemeenten: € 29.919
Samen met de buurgemeenten staat Opzullik op plaats 2 van 9, van de hoogste naar de laagste waarde.
Van 100 inwoners tussen 15 en 64 jaar die werken of werk zoeken, zijn er 8,5 ingeschreven werkzoekenden. Voorlopig cijfer voor 2025.
Mediaan van de gemeenten in de provincie: 13,3%
Mediaan van de Waalse gemeenten: 11,0%
Samen met de buurgemeenten staat Opzullik op plaats 6 van 6, van de hoogste naar de laagste waarde.
Bron: IWEPS, WalStat, 2025
Werkzoekenden
337 personen
337 inwoners van Opzullik zijn ingeschreven als niet-werkende werkzoekende.
Bron: IWEPS, WalStat, 2025
Banen
Banen in loondienst in de gemeente
925 banen
De werkgevers in Opzullik tellen 925 banen in loondienst.
Bron: IWEPS, WalStat, 31 december 2024
Openbaar vervoer
NMBS-stations
1
Eén NMBS-station op het grondgebied van Opzullik.
Mediaan van de gemeenten in de provincie: 1
Mediaan van de Waalse gemeenten: 1
Samen met de buurgemeenten staat Opzullik op plaats 5 van 8, van de hoogste naar de laagste waarde.
Bron: NMBS, De Lijn, TEC en MIVB (GTFS-dienstregelingen), 2026
Haltes van het openbaar vervoer
107,4 per 10.000 inwoners
Per 10.000 inwoners telt de gemeente 107,4 haltes van bus, tram, metro of trein.
Mediaan van de gemeenten in de provincie: 73,1 per 10.000 inwoners
Mediaan van de Waalse gemeenten: 106,3 per 10.000 inwoners
Samen met de buurgemeenten staat Opzullik op plaats 1 van 8, van de hoogste naar de laagste waarde.
Bron: NMBS, De Lijn, TEC en MIVB (GTFS-dienstregelingen), 2026
Vertrekken op een weekdag
2.144
Op een weekdag vertrekken bussen, trams, metro's en treinen 2.144 keer van een halte in de gemeente.
Mediaan van de gemeenten in de provincie: 4.167
Mediaan van de Waalse gemeenten: 3.384
Samen met de buurgemeenten staat Opzullik op plaats 4 van 7, van de hoogste naar de laagste waarde.
Bron: NMBS, De Lijn, TEC en MIVB (GTFS-dienstregelingen), 2026
Wat vinden gezinnen hier?
Scholen
Scholen
4
Opzullik telt 4 scholen, van kleuter tot hoger onderwijs.
Mediaan van de gemeenten in de provincie: 7
Mediaan van de Waalse gemeenten: 6
Samen met de buurgemeenten staat Opzullik op plaats 7 van 9, van de hoogste naar de laagste waarde.
Bron: Federatie Wallonië-Brussel en Onderwijs Vlaanderen, 2026
Kleuter- en lagere scholen
4
Opzullik telt 4 kleuter- of lagere scholen.
Mediaan van de gemeenten in de provincie: 6
Mediaan van de Waalse gemeenten: 5
Samen met de buurgemeenten staat Opzullik op plaats 5 van 9, van de hoogste naar de laagste waarde.
Bron: Federatie Wallonië-Brussel en Onderwijs Vlaanderen, 2026
Scholen per 10.000 inwoners
4,7 per 10.000 inwoners
Per 10.000 inwoners telt de gemeente 4,7 scholen.
Mediaan van de gemeenten in de provincie: 6,3 per 10.000 inwoners
Mediaan van de Waalse gemeenten: 6,7 per 10.000 inwoners
Samen met de buurgemeenten staat Opzullik op plaats 7 van 9, van de hoogste naar de laagste waarde.
Bron: Federatie Wallonië-Brussel en Onderwijs Vlaanderen, 2026
Kinderopvang
Opvangplaatsen voor jonge kinderen
77 plaatsen
Opzullik telt 77 plaatsen in een kinderdagverblijf of bij een onthaalouder.
Bron: IWEPS, WalStat, 31 december 2024
Opvangplaatsen per 100 kinderen
47,4%
Er zijn 47,4 opvangplaatsen per 100 kinderen jonger dan tweeënhalf jaar.
Mediaan van de gemeenten in de provincie: 35,6%
Mediaan van de Waalse gemeenten: 39,2%
Samen met de buurgemeenten staat Opzullik op plaats 2 van 6, van de hoogste naar de laagste waarde.
Bron: IWEPS, WalStat, 31 december 2024
Huisartsen
Inwoners per huisarts
558 inwoners
Er is één voltijdse huisarts per 558 inwoners.
Mediaan van de gemeenten in de provincie: 1.078 inwoners
Mediaan van de Waalse gemeenten: 1.093 inwoners
Samen met de buurgemeenten staat Opzullik op plaats 6 van 6, van de hoogste naar de laagste waarde.
Bron: IWEPS, WalStat, 31 december 2024
Huisartsen van 55 jaar en ouder
46,2%
46,2% van de huisartsen in Opzullik is 55 jaar of ouder.
Mediaan van de gemeenten in de provincie: 41,3%
Mediaan van de Waalse gemeenten: 35,4%
Samen met de buurgemeenten staat Opzullik op plaats 3 van 6, van de hoogste naar de laagste waarde.
Bron: IWEPS, WalStat, 31 december 2023
Woonzorgcentra
Bedden in woonzorgcentra
303,3 bedden per 1.000 inwoners van 80 jaar en ouder
Opzullik telt 303,3 bedden per 1.000 inwoners van 80 jaar en ouder.
Mediaan van de gemeenten in de provincie: 275,5 bedden per 1.000 inwoners van 80 jaar en ouder
Mediaan van de Waalse gemeenten: 246,5 bedden per 1.000 inwoners van 80 jaar en ouder
Samen met de buurgemeenten staat Opzullik op plaats 3 van 6, van de hoogste naar de laagste waarde.
Bron: IWEPS, WalStat, 2025
Is het hier veilig?
Inbraken
Woninginbraken
7,0 per 1.000 woningen
Van 2022 tot 2024 registreerde de politie in Opzullik gemiddeld 7,0 woninginbraken per jaar per 1 000 woningen.
Mediaan van de Waalse gemeenten: 6,8 per 1.000 woningen
Bron: Federale politie, politiële criminaliteitsstatistieken, 2022 tot 2024
Geregistreerde feiten
Evolutie van de door de politie geregistreerde feiten
-12%
Van 2016 tot 2024 daalde het aantal door de politie geregistreerde feiten in Opzullik met 12%.
Mediaan van de Waalse gemeenten: -3%
Bron: Federale politie, 2016 tot 2024
Hoe is de leefomgeving hier?
Klimaat
Gemiddelde temperatuur
10,8 °C
Over een jaar is het in Opzullik gemiddeld 10,8 °C.
Mediaan van de gemeenten in de provincie: 10,6 °C
Mediaan van de Waalse gemeenten: 10,3 °C
Samen met de buurgemeenten staat Opzullik op plaats 4 van 9, van de hoogste naar de laagste waarde.
Bron: KMI, 1991 tot 2020
Zonneschijn
1.721 uur per jaar
De zon schijnt in Opzullik gemiddeld 1.721 uur per jaar.
Mediaan van de gemeenten in de provincie: 1.704 uur per jaar
Mediaan van de Waalse gemeenten: 1.665 uur per jaar
Samen met de buurgemeenten staat Opzullik op plaats 5 van 9, van de hoogste naar de laagste waarde.
Bron: KMI, 1991 tot 2020
Neerslag
863 mm per jaar
In Opzullik valt gemiddeld 863 millimeter neerslag per jaar.
Mediaan van de gemeenten in de provincie: 856 mm per jaar
Mediaan van de Waalse gemeenten: 872 mm per jaar
Samen met de buurgemeenten staat Opzullik op plaats 3 van 9, van de hoogste naar de laagste waarde.
Bron: KMI, 1991 tot 2020
Luchtkwaliteit
Stikstofdioxide in de lucht (NO2)
7,7 µg/m³
Waar de inwoners van Opzullik wonen, bevat de lucht gemiddeld 7,7 µg/m³ stikstofdioxide. De Wereldgezondheidsorganisatie raadt aan om over een jaar niet boven 10 µg/m³ te gaan.
Mediaan van de gemeenten in de provincie: 8,7 µg/m³
Mediaan van de Waalse gemeenten: 7,5 µg/m³
Samen met de buurgemeenten staat Opzullik op plaats 7 van 7, van de hoogste naar de laagste waarde.
Waar de inwoners van Opzullik wonen, bevat de lucht gemiddeld 6,8 µg/m³ fijnstof. De Wereldgezondheidsorganisatie raadt aan om over een jaar niet boven 5 µg/m³ te gaan.
Mediaan van de gemeenten in de provincie: 5,9 µg/m³
Mediaan van de Waalse gemeenten: 5,0 µg/m³
Samen met de buurgemeenten staat Opzullik op plaats 5 van 7, van de hoogste naar de laagste waarde.
Bron: FASE 2026 (Federatie Wallonië-Brussel) en Onderwijs Vlaanderen
Openbaar vervoer
Totaal haltes
91
Vertrekken / werkdag
2,144
Transportdichtheid
107.4
haltes per 10.000 inw.
NMBS-stations
1
Bushaltes
90
Bron: GTFS Belgium, NMBS, De Lijn, TEC, MIVB (CC BY 4.0)
Wie woont hier?
8.475Bevolking+1,8 % op vijf jaar
205Bevolkingsdichtheidinwoners per km²
3.397HuishoudensGemiddelde huishoudgrootte : 2,5
5,7 %Buitenlandse bevolking
Leeftijdsverdeling
Inkomen en werk
€ 32.347Mediaaninkomen+61,7 % Nationale vergelijking
853Ondernemingen100,6 per 1.000 inwoners
11,1xBetaalbaarheidsratioInkomen vs vastgoedprijs
Belastingdruk : 25,3 %
De onroerende voorheffing in Opzullik
Opzullik heft in 2026 2.750 gemeentelijke opcentiemen op de onroerende voorheffing, bovenop 2.500 provinciale opcentiemen. Voor een huis met een kadastraal inkomen van € 1.000 bedraagt de onroerende voorheffing 2026 ongeveer € 1.538 per jaar.
Dat is het 30e laagste tarief van de 69 gemeenten in de provincie.
Bron: Union des Villes et Communes de Wallonie (UVCW), opcentiemen 2026. Kadastraal inkomen geïndexeerd met de coëfficiënt 2026 (2,3), gewestelijk tarief 1,25 %.
Door de politie geregistreerde feiten in 2024
41,1
geregistreerde feiten per 1.000 inwoners
Onder de mediaan
Opzullik
41,1
Belgische mediaan
50,1
Vergelijkbare dichtheid
43,7
Dit cijfer telt de feiten die op het grondgebied van de gemeente zijn geregistreerd, gedeeld door het aantal inwoners. Steden die elke dag pendelaars, klanten en bezoekers ontvangen, komen hoger uit, omdat feiten tegen hen meetellen terwijl ze er niet wonen. Het meet dus niet het risico voor een inwoner, en daarom geven we geen veiligheidsscore.
Bron: Federale Politie, politiële criminaliteitsstatistieken, feiten geregistreerd in 2024 volgens de plaats van de feiten. Bevolking: Statbel.
Zijn de woningen goed geïsoleerd?
A
1.7%
B
8.5%
C
11.9%
D
19.4%
E
18%
F
13.8%
G
26.7%
Bron: EPB-certificaten die het Waals Gewest voor de woningen van de gemeente registreerde (ODWB open data, SPW Énergie, licentie CC BY 4.0).
Geen enkele wijk van Opzullik telde tussen 2022 en 2024 16 verkopen van hetzelfde type in één jaar. Onder die drempel publiceert Statbel geen prijs, zodat een handvol verkopen niet doorgaat voor de prijs van een wijk. De kaart en de tabel tonen daarom het aantal verkopen per wijk.
Aantal verkopen
1 tot 2
2 tot 4
4 tot 8
Geen gegevens
Mediaaninkomen
€ 27.069 tot € 30.498
€ 30.498 tot € 33.214
€ 33.214 tot € 34.790
€ 34.790 tot € 36.206
€ 36.206 tot € 40.487
Geen gegevens
Gemiddelde leeftijd
37 jaar tot 40 jaar
40 jaar tot 42 jaar
42 jaar tot 44 jaar
44 jaar tot 46 jaar
46 jaar tot 48 jaar
Geen gegevens
Huishoudens van 3 personen of meer
31% tot 35%
35% tot 38%
38% tot 44%
44% tot 50%
50% tot 58%
Geen gegevens
Huishoudens die eigenaar zijn
62% tot 74%
74% tot 81%
81% tot 85%
85% tot 92%
92% tot 95%
Geen gegevens
Wijk
Verkopen
Huis
Appartement
Mediaaninkomen
Bassilly-Centre
8 in 2023
niet gepubliceerd
niet gepubliceerd
€ 31.746
Gambremont - Mauvinage - Bois De Silly
7 in 2023
niet gepubliceerd
niet gepubliceerd
€ 30.498
Petit Bruxelles - Warisset
5 in 2023
niet gepubliceerd
niet gepubliceerd
€ 34.740
Hoves-Centre
4 in 2023
niet gepubliceerd
niet gepubliceerd
€ 34.558
Thoricourt-Centre
4 in 2024
niet gepubliceerd
niet gepubliceerd
€ 37.913
Stokoi
3 in 2023
niet gepubliceerd
niet gepubliceerd
€ 34.790
Culot Du Bois
3 in 2024
niet gepubliceerd
niet gepubliceerd
€ 36.206
Silly-Centre
2 in 2023
niet gepubliceerd
niet gepubliceerd
€ 28.851
Silly-Habitations Dispersees
2 in 2022
niet gepubliceerd
niet gepubliceerd
€ 34.930
La Cavee
2 in 2024
niet gepubliceerd
niet gepubliceerd
€ 27.069
Beguinage
2 in 2023
niet gepubliceerd
niet gepubliceerd
€ 33.214
Bourlon
2 in 2023
niet gepubliceerd
niet gepubliceerd
€ 39.283
Maire-Bois
2 in 2023
niet gepubliceerd
niet gepubliceerd
€ 35.219
Hoves-Habitations Dispersees
2 in 2024
niet gepubliceerd
niet gepubliceerd
€ 40.487
Gondregnies-Centre
2 in 2024
niet gepubliceerd
niet gepubliceerd
€ 36.990
Dr.dubois
1 in 2023
niet gepubliceerd
niet gepubliceerd
€ 31.350
Saint-Marcoult - Centre
1 in 2023
niet gepubliceerd
niet gepubliceerd
€ 36.111
Hellebecq-Centre
1 in 2024
niet gepubliceerd
niet gepubliceerd
€ 38.367
Beauregard
1 in 2023
niet gepubliceerd
niet gepubliceerd
€ 36.095
Hellebecq-Habitations Disp.
1 in 2023
niet gepubliceerd
niet gepubliceerd
€ 34.892
Toon de 9 andere wijken
Houtaing
1 in 2023
niet gepubliceerd
niet gepubliceerd
€ 29.246
Graty-Centre
1 in 2024
niet gepubliceerd
niet gepubliceerd
€ 27.302
Graty-Habitations Dispersees
1 in 2024
niet gepubliceerd
niet gepubliceerd
€ 30.261
Thoricourt-Habitations Disp.
1 in 2023
niet gepubliceerd
niet gepubliceerd
€ 30.534
Bois Des Valises
niet gepubliceerd
niet gepubliceerd
niet gepubliceerd
niet gepubliceerd
Hameau D'En Haut
niet gepubliceerd
niet gepubliceerd
niet gepubliceerd
€ 34.664
Saint-Marcoult - Hab. Disp.
niet gepubliceerd
niet gepubliceerd
niet gepubliceerd
€ 33.215
Fouleng
niet gepubliceerd
niet gepubliceerd
niet gepubliceerd
€ 32.112
Gondregnies-Habitations Disp.
niet gepubliceerd
niet gepubliceerd
niet gepubliceerd
€ 31.542
Schat een woning in Opzullik met het adres: de berekening vertrekt dan van de verkopen in de wijk, als Statbel er een prijs voor publiceert.
Bron: Statbel, verkopen per statistische sector, 2024, licentie CC BY 4.0. Mediaaninkomen: Statbel, fiscale inkomens 2023. Leeftijd en huishoudens: Statbel, Census 2021.
Ontvang een e-mail wanneer de mediaanprijs verandert in Opzullik
Veelgestelde vragen
In Opzullik werd een huis in het eerste semester van 2026 doorgaans verkocht voor € 360.000: dat is de mediaanprijs van alle huizen, op 29 verkopen (Statbel).
Opzullik biedt investeringskansen afhankelijk van uw profiel. In Opzullik werden in het eerste semester van 2026 29 huizen verkocht. Gebruik onze rendementcalculator om uw project te evalueren.
Onze schatter vertrekt van de mediaanprijs van Opzullik en past die aan uw woning aan: oppervlakte, slaapkamers, staat, EPC. Hij geeft een vork, gratis en zonder registratie. De echte prijs ziet men ter plaatse: een kantoor dat actief is in Opzullik kan gratis langskomen.
Vertrek van de mediaanprijzen op deze pagina, pas ze toe op de bewoonbare oppervlakte en corrigeer daarna volgens de staat van de woning en het EPC-label. Laat de vork vervolgens bevestigen door een professional na een plaatsbezoek.
Nee. Alleen een schatting ter plaatse verbindt de auteur ervan. Een online schatting dient om een budget af te bakenen, een onderhandeling voor te bereiden of na te gaan of een vraagprijs coherent is.
Het EPC-certificaat, de facturen van de recentste werken, het kadastraal plan en de stedenbouwkundige informatie van de gemeente. Die stukken verklaren de verschillen tussen vergelijkbare woningen.
De wijkscores van Opzullik zijn beschikbaar op onze site, met beoordelingen voor transport, scholen, winkels, groen en wandelvriendelijkheid. Elke wijk krijgt een globale score van 0 tot 100 om u te helpen de ideale locatie te kiezen.
De evolutie over een jaar wordt niet gegeven: daarvoor zijn minstens 30 verkopen nodig in elk van beide vergeleken periodes. In Opzullik werd een huis in het eerste semester van 2026 doorgaans verkocht voor € 360.000: dat is de mediaanprijs van alle huizen, op 29 verkopen (Statbel).
De registratierechten in Opzullik bedragen 12,5% van de aankoopprijs. Voor een mediane woning van € 360.000 komt dit neer op ongeveer € 45.000. Daarnaast betaalt u notarishonoraria (ca. 1%, incl. 21% btw) en administratieve kosten. In Vlaanderen geldt sinds 2025 een verlaagd tarief van 2% voor de enige eigen woning.
Opzullik behaalt een levenskwaliteitsscore van 45/100 (gemiddeld). Transport scoort 50/100. Groene ruimte scoort 80/100. Scholen scoren 38/100. Deze scores zijn berekend op basis van objectieve gegevens over nabijgelegen voorzieningen.
Op basis van een mediane woningprijs van € 360.000 en de lokale huurmarkt, wordt het bruto huurrendement in Opzullik geschat op 3% tot 5%. Het netto rendement hangt af van de belastingen, het onderhoud en de beheerskosten. Gebruik onze rendementcalculator voor een persoonlijke schatting.
Met een mediane woningprijs van € 360.000 in Opzullik en de huidige hypotheekrentes, is kopen vaak voordeliger na 7 tot 10 jaar in vergelijking met huren. De registratierechten van 12,5% en de notariskosten verhogen het initiële bedrag, maar de waardestijging op lange termijn compenseert deze kosten vaak.
In Wallonië kunt u in Opzullik genieten van Primes Habitation voor energetische renovaties. De premies dekken isolatie, verwarming, ventilatie en het gebruik van hernieuwbare energie. Raadpleeg de SPW Énergie-website voor de voorwaarden en bedragen.