Naar de inhoud
Immolytics
Terug naar Stabroek

Prijs Appartement in Stabroek

Actuele gegevens 2026

€ 245.000Mediaanprijs Appartementeerste semester 2026+2,1 %
€ 3.063/m²Prijs per m² (schatting, typeoppervlakte)Indicatieve schatting: mediaanprijs gedeeld door een typeoppervlakte van 80 m². Statbel publiceert geen waargenomen prijs per m².
50Verkopen van appartementeneerste semester 2026

Bron: Statbel, 50 verkopen in het eerste semester van 2026. Mediaanprijs van appartementen.

Prijsevolutie over 5 jaar

Appartement | Stabroek

Vergelijking met andere types

TypeMediaanprijsVerschil
Appartement€ 245.000--
Woning€ 375.000+53,1 %
Villa€ 550.000+124,5 %
GrondN/AN/A
Huis met 2 of 3 gevels€ 370.000+51,0 %

Appartement in Stabroek: prijsijkpunten

Stabroek is de 61e duurste gemeente van de provincie Antwerpen voor dit type woning, op 67 gemeenten met een prijs. In de provincie Antwerpen noteert de mediaangemeente € 279.000: Stabroek ligt 12,2% lager. Over heel Vlaanderen noteert de mediaangemeente € 267.500, een verschil van -8,4% voor Stabroek.

Op de grafiek hierboven gaat de mediaanprijs van € 210.000 in 2021 naar € 274.000 in 2026, of +30,5%. Die prijs komt overeen met 7,5 jaar mediaan netto belastbaar inkomen per aangifte in Stabroek (€ 32.462 per jaar, Statbel).

Alle gemeenten van de provincie Antwerpen

Appartement: prijzen in de buurgemeenten van Stabroek

3 buurgemeenten publiceren een prijs voor dit type woning. De duurste is Kapellen (€ 295.500), de goedkoopste Antwerpen (€ 255.000).

GemeenteMediaanprijsVerschil met Stabroek
Kapellen€ 295.500+20,6%
Kalmthout€ 295.000+20,4%
Antwerpen€ 255.000+4,1%

Hoe schat u uw appartement in Stabroek

Om uw appartement in Stabroek te schatten, vertrekt u van de lokale mediaanprijs en past u die aan de kenmerken van uw pand aan. De oppervlakte, de ligging binnen de gemeente, de verdieping en de buitenruimtes (balkon, terras of tuin), parkeergelegenheid, de staat van de afwerking en de energieprestatie (EPC) beïnvloeden de waarde. Vergelijk vergelijkbare panden die recent in Stabroek verkocht zijn voordat u uw prijs bepaalt.

Prijs per m² van een appartement in Stabroek

Immolytics beschikt niet over een waargenomen prijs per m²: Statbel publiceert verkoopprijzen, geen oppervlakten. Ter indicatie geeft de mediaanprijs van € 245.000 gedeeld door een typeoppervlakte van 80 m² ongeveer € 3.063/m². De wijk, de staat van de afwerking en het EPC-label doen die verhouding sterk variëren.

Veelgestelde vragen

Immolytics beschikt niet over een waargenomen prijs per m²: Statbel publiceert verkoopprijzen, geen oppervlakten. Ter indicatie geeft de mediaanprijs van € 245.000 gedeeld door een typeoppervlakte van 80 m² ongeveer € 3.063/m². De wijk, de staat van de afwerking en het EPC-label doen die verhouding sterk variëren.
In Stabroek bedraagt de mediaanprijs van appartementen € 245.000 (eerste semester 2026, 50 verkopen, Statbel).
Deze mediaanprijs veranderde met +2,1 % tegenover het eerste semester van 2025.
In Stabroek verkoopt dit type woning voor een mediaanprijs van € 245.000. De andere types: Woning € 375.000 (+53,1%), Villa € 550.000 (+124,5%) en Huis met 2 of 3 gevels € 370.000 (+51,0%).

Schat uw woning in Stabroek

Gratis, zonder registratie, op basis van de echte verkopen in uw gemeente

Mijn woning schatten

Indicatieve schatting op basis van Statbel-cijfers. Dit is geen expertise.