Naar de inhoud
Immolytics
Terug naar Kapellen

Prijs Appartement in Kapellen

Actuele gegevens 2026

€ 295.500Mediaanprijs Appartementeerste semester 2026+2,1 %
€ 3.694/m²Prijs per m² (schatting, typeoppervlakte)Indicatieve schatting: mediaanprijs gedeeld door een typeoppervlakte van 80 m². Statbel publiceert geen waargenomen prijs per m².
55Verkopen van appartementeneerste semester 2026

Bron: Statbel, 55 verkopen in het eerste semester van 2026. Mediaanprijs van appartementen.

Prijsevolutie over 5 jaar

Appartement | Kapellen

Vergelijking met andere types

TypeMediaanprijsVerschil
Appartement€ 295.500--
Woning€ 432.000+46,2 %
Villa€ 660.000+123,4 %
GrondN/AN/A
Huis met 2 of 3 gevels€ 369.250+25,0 %

Appartement in Kapellen: prijsijkpunten

Kapellen is de 20e duurste gemeente van de provincie Antwerpen voor dit type woning, op 67 gemeenten met een prijs. In de provincie Antwerpen noteert de mediaangemeente € 279.000: Kapellen ligt 5,9% hoger. Over heel Vlaanderen noteert de mediaangemeente € 267.500, een verschil van +10,5% voor Kapellen.

Op de grafiek hierboven gaat de mediaanprijs van € 271.000 in 2021 naar € 295.500 in 2026, of +9,0%. Die prijs komt overeen met 8,9 jaar mediaan netto belastbaar inkomen per aangifte in Kapellen (€ 33.118 per jaar, Statbel).

Alle gemeenten van de provincie Antwerpen

Appartement: prijzen in de buurgemeenten van Kapellen

5 buurgemeenten publiceren een prijs voor dit type woning. De duurste is Wuustwezel (€ 322.000), de goedkoopste Stabroek (€ 245.000).

GemeenteMediaanprijsVerschil met Kapellen
Wuustwezel€ 322.000+9,0%
Brasschaat€ 310.000+4,9%
Kalmthout€ 295.000-0,2%
Antwerpen€ 255.000-13,7%
Stabroek€ 245.000-17,1%

Hoe schat u uw appartement in Kapellen

Om uw appartement in Kapellen te schatten, vertrekt u van de lokale mediaanprijs en past u die aan de kenmerken van uw pand aan. De oppervlakte, de ligging binnen de gemeente, de verdieping en de buitenruimtes (balkon, terras of tuin), parkeergelegenheid, de staat van de afwerking en de energieprestatie (EPC) beïnvloeden de waarde. Vergelijk vergelijkbare panden die recent in Kapellen verkocht zijn voordat u uw prijs bepaalt.

Prijs per m² van een appartement in Kapellen

Immolytics beschikt niet over een waargenomen prijs per m²: Statbel publiceert verkoopprijzen, geen oppervlakten. Ter indicatie geeft de mediaanprijs van € 295.500 gedeeld door een typeoppervlakte van 80 m² ongeveer € 3.694/m². De wijk, de staat van de afwerking en het EPC-label doen die verhouding sterk variëren.

Veelgestelde vragen

Immolytics beschikt niet over een waargenomen prijs per m²: Statbel publiceert verkoopprijzen, geen oppervlakten. Ter indicatie geeft de mediaanprijs van € 295.500 gedeeld door een typeoppervlakte van 80 m² ongeveer € 3.694/m². De wijk, de staat van de afwerking en het EPC-label doen die verhouding sterk variëren.
In Kapellen bedraagt de mediaanprijs van appartementen € 295.500 (eerste semester 2026, 55 verkopen, Statbel).
Deze mediaanprijs veranderde met +2,1 % tegenover het eerste semester van 2025.
In Kapellen verkoopt dit type woning voor een mediaanprijs van € 295.500. De andere types: Woning € 432.000 (+46,2%), Villa € 660.000 (+123,4%) en Huis met 2 of 3 gevels € 369.250 (+25,0%).

Schat uw woning in Kapellen

Gratis, zonder registratie, op basis van de echte verkopen in uw gemeente

Mijn woning schatten

Indicatieve schatting op basis van Statbel-cijfers. Dit is geen expertise.