Naar de inhoud
Immolytics
Terug naar Tielt

Prijs Appartement in Tielt

Actuele gegevens 2026

€ 210.000Mediaanprijs Appartementeerste semester 2026
€ 2.625/m²Prijs per m² (schatting, typeoppervlakte)Indicatieve schatting: mediaanprijs gedeeld door een typeoppervlakte van 80 m². Statbel publiceert geen waargenomen prijs per m².
26Verkopen van appartementeneerste semester 2026

Bron: Statbel, 26 verkopen in het eerste semester van 2026. Mediaanprijs van appartementen.

Prijsevolutie over 5 jaar

Appartement | Tielt

Voor sommige jaren bestaat alleen een jaarmediaan; die worden als één punt getoond.

Vergelijking met andere types

TypeMediaanprijsVerschil
Appartement€ 210.000--
Woning€ 295.000+40,5 %
Villa€ 395.000+88,1 %
GrondN/AN/A
Huis met 2 of 3 gevels€ 262.500+25,0 %

Appartement in Tielt: prijsijkpunten

Tielt is de 31e duurste gemeente van de provincie West-Vlaanderen voor dit type woning, op 41 gemeenten met een prijs. In de provincie West-Vlaanderen noteert de mediaangemeente € 230.000: Tielt ligt 8,7% lager. Over heel Vlaanderen noteert de mediaangemeente € 267.500, een verschil van -21,5% voor Tielt.

Op de grafiek hierboven gaat de mediaanprijs van € 175.000 in 2021 naar € 182.000 in 2025, of +4,0%. Die prijs komt overeen met 6,9 jaar mediaan netto belastbaar inkomen per aangifte in Tielt (€ 30.406 per jaar, Statbel).

Alle gemeenten van de provincie West-Vlaanderen

Appartement: prijzen in de buurgemeenten van Tielt

6 buurgemeenten publiceren een prijs voor dit type woning. De duurste is Deinze (€ 254.750), de goedkoopste Oostrozebeke (€ 200.000).

GemeenteMediaanprijsVerschil met Tielt
Deinze€ 254.750+21,3%
Aalter€ 252.500+20,2%
Ruiselede€ 230.000+9,5%
Wingene€ 230.000+9,5%
Meulebeke€ 210.0000,0%
Oostrozebeke€ 200.000-4,8%

Hoe schat u uw appartement in Tielt

Om uw appartement in Tielt te schatten, vertrekt u van de lokale mediaanprijs en past u die aan de kenmerken van uw pand aan. De oppervlakte, de ligging binnen de gemeente, de verdieping en de buitenruimtes (balkon, terras of tuin), parkeergelegenheid, de staat van de afwerking en de energieprestatie (EPC) beïnvloeden de waarde. Vergelijk vergelijkbare panden die recent in Tielt verkocht zijn voordat u uw prijs bepaalt.

Prijs per m² van een appartement in Tielt

Immolytics beschikt niet over een waargenomen prijs per m²: Statbel publiceert verkoopprijzen, geen oppervlakten. Ter indicatie geeft de mediaanprijs van € 210.000 gedeeld door een typeoppervlakte van 80 m² ongeveer € 2.625/m². De wijk, de staat van de afwerking en het EPC-label doen die verhouding sterk variëren.

Veelgestelde vragen

Immolytics beschikt niet over een waargenomen prijs per m²: Statbel publiceert verkoopprijzen, geen oppervlakten. Ter indicatie geeft de mediaanprijs van € 210.000 gedeeld door een typeoppervlakte van 80 m² ongeveer € 2.625/m². De wijk, de staat van de afwerking en het EPC-label doen die verhouding sterk variëren.
In Tielt bedraagt de mediaanprijs van appartementen € 210.000 (eerste semester 2026, 26 verkopen, Statbel).
De verandering op een jaar wordt niet gegeven: er zijn minstens 30 verkopen nodig in elk van beide vergeleken periodes.
In Tielt verkoopt dit type woning voor een mediaanprijs van € 210.000. De andere types: Woning € 295.000 (+40,5%), Villa € 395.000 (+88,1%) en Huis met 2 of 3 gevels € 262.500 (+25,0%).

Schat uw woning in Tielt

Gratis, zonder registratie, op basis van de echte verkopen in uw gemeente

Mijn woning schatten

Indicatieve schatting op basis van Statbel-cijfers. Dit is geen expertise.