Naar de inhoud
Immolytics
Terug naar Oostrozebeke

Prijs Appartement in Oostrozebeke

Actuele gegevens 2026

€ 200.000Mediaanprijs Appartementeerste semester 2026
€ 2.500/m²Prijs per m² (schatting, typeoppervlakte)Indicatieve schatting: mediaanprijs gedeeld door een typeoppervlakte van 80 m². Statbel publiceert geen waargenomen prijs per m².
16Verkopen van appartementeneerste semester 2026

Bron: Statbel, 16 verkopen in het eerste semester van 2026. Mediaanprijs van appartementen.

Prijsevolutie over 5 jaar

Appartement | Oostrozebeke

Statbel publiceert geen kwartaalmediaan voor deze gemeente: de grafiek toont één waarde per jaar.

Vergelijking met andere types

TypeMediaanprijsVerschil
Appartement€ 200.000--
Woning€ 295.000+47,5 %
Villa€ 348.500+74,3 %
GrondN/AN/A
Huis met 2 of 3 gevels€ 280.000+40,0 %

Appartement in Oostrozebeke: prijsijkpunten

Oostrozebeke is de 36e duurste gemeente van de provincie West-Vlaanderen voor dit type woning, op 41 gemeenten met een prijs. In de provincie West-Vlaanderen noteert de mediaangemeente € 230.000: Oostrozebeke ligt 13,0% lager. Over heel Vlaanderen noteert de mediaangemeente € 267.500, een verschil van -25,2% voor Oostrozebeke.

Op de grafiek hierboven gaat de mediaanprijs van € 188.750 in 2024 naar € 179.000 in 2025, of -5,2%. Die prijs komt overeen met 6,5 jaar mediaan netto belastbaar inkomen per aangifte in Oostrozebeke (€ 30.786 per jaar, Statbel).

Alle gemeenten van de provincie West-Vlaanderen

Appartement: prijzen in de buurgemeenten van Oostrozebeke

3 buurgemeenten publiceren een prijs voor dit type woning. De duurste is Harelbeke (€ 212.000), de goedkoopste Tielt (€ 210.000).

GemeenteMediaanprijsVerschil met Oostrozebeke
Harelbeke€ 212.000+6,0%
Meulebeke€ 210.000+5,0%
Tielt€ 210.000+5,0%

Hoe schat u uw appartement in Oostrozebeke

Om uw appartement in Oostrozebeke te schatten, vertrekt u van de lokale mediaanprijs en past u die aan de kenmerken van uw pand aan. De oppervlakte, de ligging binnen de gemeente, de verdieping en de buitenruimtes (balkon, terras of tuin), parkeergelegenheid, de staat van de afwerking en de energieprestatie (EPC) beïnvloeden de waarde. Vergelijk vergelijkbare panden die recent in Oostrozebeke verkocht zijn voordat u uw prijs bepaalt.

Prijs per m² van een appartement in Oostrozebeke

Immolytics beschikt niet over een waargenomen prijs per m²: Statbel publiceert verkoopprijzen, geen oppervlakten. Ter indicatie geeft de mediaanprijs van € 200.000 gedeeld door een typeoppervlakte van 80 m² ongeveer € 2.500/m². De wijk, de staat van de afwerking en het EPC-label doen die verhouding sterk variëren.

Veelgestelde vragen

Immolytics beschikt niet over een waargenomen prijs per m²: Statbel publiceert verkoopprijzen, geen oppervlakten. Ter indicatie geeft de mediaanprijs van € 200.000 gedeeld door een typeoppervlakte van 80 m² ongeveer € 2.500/m². De wijk, de staat van de afwerking en het EPC-label doen die verhouding sterk variëren.
In Oostrozebeke bedraagt de mediaanprijs van appartementen € 200.000 (eerste semester 2026, 16 verkopen, Statbel).
De verandering op een jaar wordt niet gegeven: er zijn minstens 30 verkopen nodig in elk van beide vergeleken periodes.
In Oostrozebeke verkoopt dit type woning voor een mediaanprijs van € 200.000. De andere types: Woning € 295.000 (+47,5%), Villa € 348.500 (+74,3%) en Huis met 2 of 3 gevels € 280.000 (+40,0%).

Schat uw woning in Oostrozebeke

Gratis, zonder registratie, op basis van de echte verkopen in uw gemeente

Mijn woning schatten

Indicatieve schatting op basis van Statbel-cijfers. Dit is geen expertise.