Naar de inhoud
Immolytics
Terug naar Beveren

Prijs Appartement in Beveren

Actuele gegevens 2026

€ 279.000Mediaanprijs Appartementeerste semester 2026+10,5 %
€ 3.488/m²Prijs per m² (schatting, typeoppervlakte)Indicatieve schatting: mediaanprijs gedeeld door een typeoppervlakte van 80 m². Statbel publiceert geen waargenomen prijs per m².
154Verkopen van appartementeneerste semester 2026

Bron: Statbel, 154 verkopen in het eerste semester van 2026. Mediaanprijs van appartementen.

Prijsevolutie over 5 jaar

Appartement | Beveren

Vergelijking met andere types

TypeMediaanprijsVerschil
Appartement€ 279.000--
Woning€ 345.000+23,7 %
Villa€ 492.500+76,5 %
GrondN/AN/A
Huis met 2 of 3 gevels€ 325.500+16,7 %

Appartement in Beveren: prijsijkpunten

Beveren is de 16e duurste gemeente van de provincie Oost-Vlaanderen voor dit type woning, op 48 gemeenten met een prijs. In de provincie Oost-Vlaanderen noteert de mediaangemeente € 261.399: Beveren ligt 6,7% hoger. Over heel Vlaanderen noteert de mediaangemeente € 267.500, een verschil van +4,3% voor Beveren.

Op de grafiek hierboven gaat de mediaanprijs van € 212.000 in 2021 naar € 283.000 in 2026, of +33,5%. Die prijs komt overeen met 8,7 jaar mediaan netto belastbaar inkomen per aangifte in Beveren (€ 32.004 per jaar, Statbel).

Alle gemeenten van de provincie Oost-Vlaanderen

Appartement: prijzen in de buurgemeenten van Beveren

6 buurgemeenten publiceren een prijs voor dit type woning. De duurste is Kruibeke (€ 279.000), de goedkoopste Sint-Niklaas (€ 230.000).

GemeenteMediaanprijsVerschil met Beveren
Kruibeke€ 279.0000,0%
Zwijndrecht€ 279.0000,0%
Temse€ 267.500-4,1%
Sint-Gillis-Waas€ 257.000-7,9%
Antwerpen€ 255.000-8,6%
Sint-Niklaas€ 230.000-17,6%

Hoe schat u uw appartement in Beveren

Om uw appartement in Beveren te schatten, vertrekt u van de lokale mediaanprijs en past u die aan de kenmerken van uw pand aan. De oppervlakte, de ligging binnen de gemeente, de verdieping en de buitenruimtes (balkon, terras of tuin), parkeergelegenheid, de staat van de afwerking en de energieprestatie (EPC) beïnvloeden de waarde. Vergelijk vergelijkbare panden die recent in Beveren verkocht zijn voordat u uw prijs bepaalt.

Prijs per m² van een appartement in Beveren

Immolytics beschikt niet over een waargenomen prijs per m²: Statbel publiceert verkoopprijzen, geen oppervlakten. Ter indicatie geeft de mediaanprijs van € 279.000 gedeeld door een typeoppervlakte van 80 m² ongeveer € 3.488/m². De wijk, de staat van de afwerking en het EPC-label doen die verhouding sterk variëren.

Veelgestelde vragen

Immolytics beschikt niet over een waargenomen prijs per m²: Statbel publiceert verkoopprijzen, geen oppervlakten. Ter indicatie geeft de mediaanprijs van € 279.000 gedeeld door een typeoppervlakte van 80 m² ongeveer € 3.488/m². De wijk, de staat van de afwerking en het EPC-label doen die verhouding sterk variëren.
In Beveren bedraagt de mediaanprijs van appartementen € 279.000 (eerste semester 2026, 154 verkopen, Statbel).
Deze mediaanprijs veranderde met +10,5 % tegenover het eerste semester van 2025.
In Beveren verkoopt dit type woning voor een mediaanprijs van € 279.000. De andere types: Woning € 345.000 (+23,7%), Villa € 492.500 (+76,5%) en Huis met 2 of 3 gevels € 325.500 (+16,7%).

Schat uw woning in Beveren

Gratis, zonder registratie, op basis van de echte verkopen in uw gemeente

Mijn woning schatten

Indicatieve schatting op basis van Statbel-cijfers. Dit is geen expertise.