Naar de inhoud
Immolytics
Terug naar Ottignies-Louvain-la-Neuve

Prijs Appartement in Ottignies-Louvain-la-Neuve

Actuele gegevens 2026

€ 295.000Mediaanprijs Appartementeerste semester 2026+20,4 %
€ 3.688/m²Prijs per m² (schatting, typeoppervlakte)Indicatieve schatting: mediaanprijs gedeeld door een typeoppervlakte van 80 m². Statbel publiceert geen waargenomen prijs per m².
122Verkopen van appartementeneerste semester 2026

Bron: Statbel, 122 verkopen in het eerste semester van 2026. Mediaanprijs van appartementen.

Prijsevolutie over 5 jaar

Appartement | Ottignies-Louvain-la-Neuve

Vergelijking met andere types

TypeMediaanprijsVerschil
Appartement€ 295.000--
Woning€ 467.500+58,5 %
Villa€ 480.000+62,7 %
GrondN/AN/A
Huis met 2 of 3 gevels€ 450.000+52,5 %

Appartement in Ottignies-Louvain-la-Neuve: prijsijkpunten

Ottignies-Louvain-la-Neuve is de 5e duurste gemeente van de provincie Waals-Brabant voor dit type woning, op 16 gemeenten met een prijs. In de provincie Waals-Brabant noteert de mediaangemeente € 274.500: Ottignies-Louvain-la-Neuve ligt 7,5% hoger. Over heel Wallonië noteert de mediaangemeente € 197.000, een verschil van +49,7% voor Ottignies-Louvain-la-Neuve.

Op de grafiek hierboven gaat de mediaanprijs van € 230.000 in 2021 naar € 309.000 in 2026, of +34,3%. Die prijs komt overeen met 9,8 jaar mediaan netto belastbaar inkomen per aangifte in Ottignies-Louvain-la-Neuve (€ 30.081 per jaar, Statbel).

In Ottignies-Louvain-la-Neuve heeft 29,2% van de EPB-certificaten label A of B en 15,1% label F of G, volgens het Waalse certificatenregister. Het EPB in Ottignies-Louvain-la-Neuve

Alle gemeenten van de provincie Waals-Brabant

Appartement: prijzen in de buurgemeenten van Ottignies-Louvain-la-Neuve

4 buurgemeenten publiceren een prijs voor dit type woning. De duurste is Genappe (€ 302.500), de goedkoopste Court-Saint-Étienne (€ 269.000).

GemeenteMediaanprijsVerschil met Ottignies-Louvain-la-Neuve
Genappe€ 302.500+2,5%
Mont-Saint-Guibert€ 279.000-5,4%
Waver€ 270.000-8,5%
Court-Saint-Étienne€ 269.000-8,8%

Hoe schat u uw appartement in Ottignies-Louvain-la-Neuve

Om uw appartement in Ottignies-Louvain-la-Neuve te schatten, vertrekt u van de lokale mediaanprijs en past u die aan de kenmerken van uw pand aan. De oppervlakte, de ligging binnen de gemeente, de verdieping en de buitenruimtes (balkon, terras of tuin), parkeergelegenheid, de staat van de afwerking en de energieprestatie (EPC) beïnvloeden de waarde. Vergelijk vergelijkbare panden die recent in Ottignies-Louvain-la-Neuve verkocht zijn voordat u uw prijs bepaalt.

Prijs per m² van een appartement in Ottignies-Louvain-la-Neuve

Immolytics beschikt niet over een waargenomen prijs per m²: Statbel publiceert verkoopprijzen, geen oppervlakten. Ter indicatie geeft de mediaanprijs van € 295.000 gedeeld door een typeoppervlakte van 80 m² ongeveer € 3.688/m². De wijk, de staat van de afwerking en het EPC-label doen die verhouding sterk variëren.

Veelgestelde vragen

Immolytics beschikt niet over een waargenomen prijs per m²: Statbel publiceert verkoopprijzen, geen oppervlakten. Ter indicatie geeft de mediaanprijs van € 295.000 gedeeld door een typeoppervlakte van 80 m² ongeveer € 3.688/m². De wijk, de staat van de afwerking en het EPC-label doen die verhouding sterk variëren.
In Ottignies-Louvain-la-Neuve bedraagt de mediaanprijs van appartementen € 295.000 (eerste semester 2026, 122 verkopen, Statbel).
Deze mediaanprijs veranderde met +20,4 % tegenover het eerste semester van 2025.
In Ottignies-Louvain-la-Neuve verkoopt dit type woning voor een mediaanprijs van € 295.000. De andere types: Woning € 467.500 (+58,5%), Villa € 480.000 (+62,7%) en Huis met 2 of 3 gevels € 450.000 (+52,5%).

Schat uw woning in Ottignies-Louvain-la-Neuve

Gratis, zonder registratie, op basis van de echte verkopen in uw gemeente

Mijn woning schatten

Indicatieve schatting op basis van Statbel-cijfers. Dit is geen expertise.