Naar de inhoud
Immolytics
Terug naar Marche-en-Famenne

Prijs Appartement in Marche-en-Famenne

Actuele gegevens 2026

€ 210.000Mediaanprijs Appartementjaar 2025+7,7 %
€ 2.625/m²Prijs per m² (schatting, typeoppervlakte)Indicatieve schatting: mediaanprijs gedeeld door een typeoppervlakte van 80 m². Statbel publiceert geen waargenomen prijs per m².
37Verkopen van appartementenjaar 2025

Bron: Statbel, 37 verkopen in 2025. Mediaanprijs van appartementen.

Prijsevolutie over 5 jaar

Appartement | Marche-en-Famenne

Statbel publiceert geen kwartaalmediaan voor deze gemeente: de grafiek toont één waarde per jaar.

Vergelijking met andere types

TypeMediaanprijsVerschil
Appartement€ 210.000--
Woning€ 245.000+16,7 %
Villa€ 290.000+38,1 %
GrondN/AN/A
Huis met 2 of 3 gevels€ 215.000+2,4 %

Appartement in Marche-en-Famenne: prijsijkpunten

Marche-en-Famenne is de 7e duurste gemeente van de provincie Luxemburg voor dit type woning, op 12 gemeenten met een prijs. In de provincie Luxemburg noteert de mediaangemeente € 210.500: Marche-en-Famenne ligt op hetzelfde niveau. Over heel Wallonië noteert de mediaangemeente € 197.000, een verschil van +6,6% voor Marche-en-Famenne.

Op de grafiek hierboven gaat de mediaanprijs van € 170.000 in 2019 naar € 210.000 in 2025, of +23,5%. Die prijs komt overeen met 7,4 jaar mediaan netto belastbaar inkomen per aangifte in Marche-en-Famenne (€ 28.434 per jaar, Statbel).

In Marche-en-Famenne heeft 15,6% van de EPB-certificaten label A of B en 33,8% label F of G, volgens het Waalse certificatenregister. Het EPB in Marche-en-Famenne

Alle gemeenten van de provincie Luxemburg

Appartement: prijzen in de buurgemeenten van Marche-en-Famenne

2 buurgemeenten publiceren een prijs voor dit type woning. De duurste is Ciney (€ 170.000), de goedkoopste Rochefort (€ 152.450).

GemeenteMediaanprijsVerschil met Marche-en-Famenne
Ciney€ 170.000-19,0%
Rochefort€ 152.450-27,4%

Hoe schat u uw appartement in Marche-en-Famenne

Om uw appartement in Marche-en-Famenne te schatten, vertrekt u van de lokale mediaanprijs en past u die aan de kenmerken van uw pand aan. De oppervlakte, de ligging binnen de gemeente, de verdieping en de buitenruimtes (balkon, terras of tuin), parkeergelegenheid, de staat van de afwerking en de energieprestatie (EPC) beïnvloeden de waarde. Vergelijk vergelijkbare panden die recent in Marche-en-Famenne verkocht zijn voordat u uw prijs bepaalt.

Prijs per m² van een appartement in Marche-en-Famenne

Immolytics beschikt niet over een waargenomen prijs per m²: Statbel publiceert verkoopprijzen, geen oppervlakten. Ter indicatie geeft de mediaanprijs van € 210.000 gedeeld door een typeoppervlakte van 80 m² ongeveer € 2.625/m². De wijk, de staat van de afwerking en het EPC-label doen die verhouding sterk variëren.

Veelgestelde vragen

Immolytics beschikt niet over een waargenomen prijs per m²: Statbel publiceert verkoopprijzen, geen oppervlakten. Ter indicatie geeft de mediaanprijs van € 210.000 gedeeld door een typeoppervlakte van 80 m² ongeveer € 2.625/m². De wijk, de staat van de afwerking en het EPC-label doen die verhouding sterk variëren.
In Marche-en-Famenne bedraagt de mediaanprijs van appartementen € 210.000 (jaar 2025, 37 verkopen, Statbel).
Deze mediaanprijs veranderde met +7,7 % tegenover 2024.
In Marche-en-Famenne verkoopt dit type woning voor een mediaanprijs van € 210.000. De andere types: Woning € 245.000 (+16,7%), Villa € 290.000 (+38,1%) en Huis met 2 of 3 gevels € 215.000 (+2,4%).

Schat uw woning in Marche-en-Famenne

Gratis, zonder registratie, op basis van de echte verkopen in uw gemeente

Mijn woning schatten

Indicatieve schatting op basis van Statbel-cijfers. Dit is geen expertise.